500-se ja suurema kogumahutavusega laeva vahitüürimees
Laevaelektrik
Õpilaskodu

Asukoht

Eesti Merekooli õpilaskodu asub Mustamäel, Sõpruse pst. 184, IV korrus, Tallinn 13424 (Tallinna Tööstushariduskeskuse territooriumil).

Kohale saab sõita trollidega 3,4,9 ja bussiga nr 24; peatus on Linnu tee.

Õpilaskodu telefon:  +372 57809063

Õpilaskodu e-posti aadress: opilaskodu@merekool.ee.

Õpilaskodu juhataja telefon: +372 5887 5732

Majutamine

Eesti Merekooli õpilastele määratakse koht õpilaskodus üldnimekirja alusel, lähtudes vastuvõtudokumentides märgitud soovist saada koht õpilaskodus. Esmajärjekorras majutatakse põhihariduse baasil päevases õppes õppijaid. Vabade kohtade olemasolul on võimalik majutada keskhariduse baasil päevases õppes õppijaid. Teiste koolide õpilased ja üliõpilased esitavad õpilaskodu juhatajale lisaks avaldusele tõendi koolist, kus nad õpivad. Vabade kohtade olemasolul avaldus rahuldatakse.

Enamus tubadest õpilaskodus on kahekohalised, leiduvad ka mõned kolmekohalised toad. Boksis on kaks tuba, kööginurk (pliit, külmkapp), tualett ja dušinurk.

Voodipesu, tekid, padjad ja päevatekid on õpilaskodus olemas. Soovi korral saab õpilane neid laenutada. Voodipesu vahetamine toimub kaks korda kuus pesulaos. Õpilaskodust lahkudes peab õpilane tagastama voodivarustuse pesulattu.

Õpilaskodusse elama tulles sõlmitakse kasutusleping. Õpilaskodu Üürilepingu ennetähtaegseks lõpetamiseks oma algatusel peab üürnik esitama majutuse ennetähtaegse lõpetamise avalduse vähemalt 10 päeva enne lahkumist.  Välja kirjutamata õpilane on kohustatud tasuma kohamaksu.

Kasutusele andja esindaja juuresolekul täidetakse kasutuslepingus nimetatud toa üleandmis-vastuvõtmisakt, kus fikseeritakse õpilaskodult ülevõetav vara ning kinnitatakse seda mõlemapoolsete allkirjadega.

Õpilased, kes on otsustanud elada õpilaskodus, peavad kinni pidama sisekorraeeskirjadest.

ÕPILASKODU SISEKORRAEESKIRI

HINNAKIRI

Tasumine toimub ülekandega vastavalt Eesti Merekooli poolt esitatud arvetele.

Lisainfo:

• Sisustus (voodi, kapid, laud, toolid), tekid, padjad ja voodipesu on õpilaskodus olemas.
  • TV/internetiühenduse saamiseks on võimalik sõlmida leping STV-ga või kasutada muid juhtmevabasid teenuseid.
  • Kaasas peavad olema käterätikud, hügieenitarbed (sh WC-paber) ja koristusvahendid ning siseruumides kasutatavad jalanõud.
  • Soovitav on kaasa võtta elementaarsed esmaabitarbed (nt plaastrid, külmetusravimid,  isiklikud ravimid jm).
  • Õpilaskodus ei toitlustata, kööginurgas on olemas vajalik tehnika söögi valmistamiseks ja säilitamiseks. Kaasas peavad olema õpilasele vajalik komplekt lauanõusid (tass, taldrik, nuga-kahvel jm) ja pott/pann, milles saab vajadusel toitu valmistada.