500-se ja suurema kogumahutavusega laeva vahitüürimees
750kW ja suurema peamasinate efektiivse koguvõimsusega mootorlaeva vahimehaanik
Siseveelaeva laevajuht
Vanemmadrus
Laevamotorist
Laevaelektrik
Õpetajad
 
Tatjana Sidorenko
Õpetaja
e-post: tatjana.sidorenko@merekool.ee
 
Ene Takk
Õpetaja
e-post: ene.takk@merekool.ee
 
Rein Tammik
Õpetaja
e-post: rein.tammik@merekool.ee
Telefon: 516 3538
 
Vitali Goldfarb
Kutseõpetaja
e-post: goldfarb@hot.ee
 
Peedu Kass
Kutseõpetaja
e-post: peedukass@hot.ee
 
Galina Koch
Kutseõpetaja
e-post: galina.koch@merekool.ee
 
Harlet Saarne
Kutseõpetaja
e-post: harlet.saarne@merekool.ee
 
Anne Saarniit
Kutseõpetaja
e-post: anne.saarniit@merekool.ee
 
Ellar Seidelberg
Kutseõpetaja
e-post: ellar.seidelberg@merekool.ee
 
Aleksander Topper
Kutseõpetaja
e-post: aleksander.topper@merekool.ee
 
Arnold Urb
Kutseõpetaja
e-post: arnold.urb@merekool.ee
 
Reet Ronk
Õpetaja
e-post: reet.ronk@merekool.ee
 
Malle Tänav
Õpetaja
e-post: malle.tanav@merekool.ee
 
Valdur Lind
Kutseõppeinstruktor (merendusklassid)
 
Andres Kirsimäe
Laevajuhtide õppeliini juht-kutseõpetaja
e-post: andres.kirsimae@merekool.ee
Telefon: 5594 4849
 
Vello Reingold
Mehaanikute õppeliini juht-kutseõpetaja
e-post: vello.reingold@merekool.ee
Telefon: 5342 1261