500-se ja suurema kogumahutavusega laeva vahitüürimees
750kW ja suurema peamasinate efektiivse koguvõimsusega mootorlaeva vahimehaanik
Siseveelaeva laevajuht
Vanemmadrus
Laevamotorist
Laevaelektrik
Õpetajad
 
Jaanika Meigas
Õpetaja
e-post: jaanika.meigas@merekool.ee
 
Ragne Rämmal-Orason
Õpetaja
e-post: ragne.rammal-orason@merekool.ee
Telefon: +372 613 5483, GSM +372 516 5530
 
Tatjana Sidorenko
Õpetaja
e-post: tatjana.sidorenko@merekool.ee
 
Ene Takk
Õpetaja
e-post: ene.takk@merekool.ee
 
Rein Tammik
Õpetaja
e-post: rein.tammik@merekool.ee
Telefon: +372 516 3538
 
Vitali Goldfarb
Kutseõpetaja
 
Peedu Kass
Kutseõpetaja
 
Galina Koch
Kutseõpetaja
e-post: galina.koch@merekool.ee
 
Lembit Liimand
Kutseõpetaja
Telefon: +372 510 8786
 
Harlet Saarne
Kutseõpetaja
e-post: harlet.saarne@merekool.ee
 
Anne Saarniit
Kutseõpetaja
e-post: anne.saarniit@merekool.ee
 
Ellar Seidelberg
Kutseõpetaja
e-post: ellar.seidelberg@merekool.ee
 
Aleksander Topper
Kutseõpetaja
e-post: aleksander.topper@merekool.ee
 
Arnold Urb
Kutseõpetaja
e-post: arnold.urb@merekool.ee
 
Reet Ronk
Õpetaja
e-post: reet.ronk@merekool.ee
 
Malle Tänav
Õpetaja
e-post: malle.tanav@merekool.ee
 
Valdur Lind
Kutseõppeinstruktor (merendusklassid)
 
Andres Kirsimäe
Laevajuhtide õppeliini juht-kutseõpetaja
e-post: andres.kirsimae@merekool.ee
Telefon: +372 5594 4849
 
Vello Reingold
Mehaanikute õppeliini juht-kutseõpetaja
e-post: vello.reingold@merekool.ee
Telefon: +372 5342 1261