500-se ja suurema kogumahutavusega laeva vahitüürimees
750kW ja suurema peamasinate efektiivse koguvõimsusega mootorlaeva vahimehaanik
Siseveelaeva laevajuht
Vanemmadrus
Laevamotorist
Laevaelektrik
Praktikakohad

Tallink   OÜ HT Laevateenindus          www.tallink.ee , HRtechnical@tallink.ee Sadama 5/7  10111  Tallinn

 

KT ShIP  Ltd        www.ktship.ee Tatjana Shilko Member of Board  General Crew  Manager

 Tel:    +372 671 86 42 Mob: +372 56289419 Fax: +3726718644  e-mail:  ts@ktship.ee

 

Tallot  Ltd,   Väike – Ameerika 8,  10129, Tallinn  Julai Shafigulin - manager  56 53329,  6 455 055       crewing@crewing.ee    www.crewing.ee  

 

BGI;  Baltic Group International,  Masti  7  Tallinn  www.bgicrew.com

Elena Shatohina    +372  6 139 041  Elena.shatohina@baltic-crew.com 

Vladimir Romashko       6 139 031 vladimir.romashko@baltic-crew.com

 

Reyktal AS;  Veerenni 39  Tallinn  reyktal@reyktal.ee    Krevetilaevad   Elmar Veliste 55510554 elmar@reyktal.ee Võtavad praktikale laevajuhte ja mehaanikuid peale kolmanda kursuse lõpetamist.

Vajalik: madruse/motoristi tunnistus, meremehe teenistusraamat, meremehe tervisetõend..

 

I.S.I. Baltic inc.  Zodiak,    Narva mnt 7d  Tallinn    Peakontor Londonis.

Capt.Aleksandr Elbert - Projekt Manager,  a.elbert@isi-baltic.com +372  697 9070

Aleksandre Ivanov  crew Assistent general@isi-baltic.com   +372 625 9998

 

Euronurk,  Raua str. 32-35, Tallinn 10152, Estonia www.euronurk.ee

Viktor Nikishaev – General Manager viktor@euronurk.ee, + 372  56 605 182                                                     

Inna Tubaleva - Crewing assistent 625 0002    inna@euronurk.ee   +372 51  12 904

 

Tschudi Ship Management AS   Sadama 4, 15096, Tallinn,  mah@firstbaltic.ee

Ex First Shipmanagement AS  (ESCO)   mv@tschudishipmanagement.com

Mihkel Vokk Marine Personal Manager 6 409 708   +372 50 62 237

 

Amisco AS   Tõnismägi 9 , 10119, Tallinn;   info@amisco.ee

Allan Noor – Member of the Board 6 808 000   fax 6 808 001 

 

EMS Crew Management   Narva mnt 5, 10117, Tallinn  

Kristjan Peegel  Crew Manager  +372 6409 526, 

kpe@ems-asa.com   www.ems-asa.com    ETZEN GROUP  (ex Tesma) 

Valeria Proskina 6 409 520,  vpr@ems-asa.com  Lembo Mikko crew manager: 6 409 524

 

Bernhardt Schulte Shipmanagement Narva mnt 53 – 6   Tallinn  BSM Crew Service Centre (Estonia) Info BSM kohta:  http://www.bs-shipmanagement.com/company/
Jana Sedasheva   tel.  +372 6659861       +372 6659863 

Jekaterina Vorkal BSM - CSC (Estonia) LLC Administraator – Sekretär  jekaterina.vorkal@bs-shipmanagement.com
 

OÜ Welton Enterprises 

Vadim Frolov,  Chief Manager 53225339  vadim@weltonenter.com Fax. +372 668 43 53

 

Transfennica OU (Spliethoff crew department representative in Estonia)

Ms. Tanja Komarova;  Al Mare Majad business-center (AUDI maja)  Moisa str. 4, 10th Floor; Transfennica / Spliethoff Group Office; 13522 Tallinn ESTONIA

TEL: +372 6318876 (mob. +372 52 85964)   E-MAIL: crewops@spliethoff.com

t.komarova@splietoff.com

 

 

Alpha Maritime Services  Reg nr 12073412  http://www.alphacrewing.com/home/

Phone: +372 6311791 fax: + 372 6511790  e-mail : office@alphacrewing.com

Oleg Rajapuu  +372 555 00 191 

 

 

 

AS DAGOmar   Sadama 15 Kärdla 92412   dagomar@hk.hiiumaa.ee

Ülo Esta  juhataja  46 32105; 32031    Fax: 046 32034  Mob:  50 73761

 

Keskpunkt OÜ   keskpunkt@hot.ee  kalalaev AnnMari I ;  laeva tel: 533 00 774 

Henry Ots 509 19 96

 

AS Kihnu Veeteed   Kalda 2 Pärnu  80011     vormsi@veeteed.com   

 veeteed@veeteed.com     kylli.akkermann@veeteed.com    www.veeteed.com

Külli Akkermann, tel 5061922, tel. 44 31 069