Liiklusohutuskoolitus "Selge Pilt...!?" 10. november ragne

Sel nädalal toimus II ja IIII kursuse õpilastele väga eluline liiklusohutuse koolitus "Selge Pilt...!?", kus käsitleti järgmisi teemasid: alkoholi mõju ja promilli kujunemine/alanemine, kiirusest tulenev oht ja selle hindamine ning grupidünaamika ja igaühe võimalused ohutuse tagamisel. Õpilased said lisaks teaduslikule infole palju soovitusi ja juhiseid liiklusohutuse tagamiseks nii liiklusõnnetuses kannatanu kui ka politsei poolt.

Koolitust viisid läbi Tanel Pajumaa ja dr Gunnar Meinhard ning oma kogemust liiklusohvrina jagas Marek Rüütli.