Õpilaspiletite tellimine 07. september ragne

Käesolevast õppeaastast saab iga õpilane endale ise õpilaspileti tellida www.minukool.ee keskkonnast.

Õpilasel on õigus taotleda järgmisi kaarte:

1) Eesti õpilaspilet kiibiga kehtivusajaga 1 aasta, esmakordsel taotlemisel õpilase jaoks tasuta;

2) Eesti õpilaspilet kiibiga kehtivusega 3 aastat, esmakordsel taotlemisel õpilase jaoks tasuta;

3) Rahvusvaheline ISIC õpilaspilet. Esmakordset õpilaspiletit taotleval õpilasel tasub kooli õpilase eest rahvusvahelise ISIC õpilaspileti hinnast Eesti õpilaspileti hinna.

4) Liitkaart rahvusvaheline ISIC õpilaspilet pangakaardina taotletakse panga kaudu.

1. Õpilaspileti korduvtellimuse eet tasub õpilane täies ulatuses ise.

2. Õpilaspiletit on võimalik kasutada ka sõidukaardina Tallinna ja Harjumaa ühistranspordis (kaart tuleb enne registreerida www.pilet.ee kaudu).

3. Õpilaspileti taotleb õpilane elektrooniliselt, esitades taotluse www.minukool.ee ja valides kaardihaldussüsteemist „Telli kaart“.

4. Kui isikul ei ole võimalik kaardihaldussüsteemis esitada taotlust elektrooniliselt, pöördub ta kooli administraatori (direktori asetäitja õppekasvatustöö alal) poole.

5. Õpilaspileti taotluse kinnitab kooli administraator. Ilma kinnituseta õpilaspilet on kehtetu.

6. Õpilaspilet valmib peale korrektsete andmete esitamist ja tasumist kümne (10) tööpäeva jooksul.

7. Kool pikendab õpilaspileti õppeaasta algul õpilasel, kellel on eelnevalt väljastatud õpilaspilet (sama kaarditüübi pikendamine) ning on Eesti Haridus- ja Infosüsteemi (EHIS) andmetel Eesti Merekooli õpilane.

8. Õpilane esitab õppeaasta alguses esimesel võimalusel õpilaspileti pikendamiseks.

9. Kool pikendab õpilaspileti kehtivust kinnitades „pikenduskleepsu“ õpilaspiletile.

10. Õpilaspileti pikendamine on õpilasele tasuta. PS. Juba väljastatud õpilaspiletid kehtivad edasi kuni õpingute lõpuni.

Kui on muresid või küsimusi seoses õpilaspiletite tellimisega, siis palun pöörduge õppeosakonna poole: ruum 27, merekool@merekool.ee, 613 5483

Õpilasel on õigus taotleda järgmisi kaarte:

1. Õpilaspileti korduvtellimuse eet tasub õpilane täies ulatuses ise.