Uudised

Erasmus+ keskkonnateemaline projekt Türgis 01.06-08.06.2022 17. juuni kaidi


Erasmus+ keskkonnateemalise projekti „Take a step! It is not too lake“ raames külastasid Türgit 01-08.06.2022 meie kooli II kursuse tüürimehed. Seekordse õpirännde toimus Burduris, eesmärgiks oli tähelepanu pööramine järvede reostusele, puhastamisele ning järvede seisukordadele Euroopas. Projektis osalesid Türgi, Poola, Prantsusmaa, Hispaania ja Eesti noored. 8- päevase õpirände jooksul sai tehtud erinevaid grupitöid, tutvutud osalevate riikide kultuuriga, külastasime Burduri linnavalitsust ja koole ning tutvusime kohalike vaatamisväärsustega. 

Erasmus+ keskkonnateemalise projekti „Take a step! It is not too lake“ raames külastasid Türgit 01-08.06.2022 meie kooli II kursuse tüürimehed. Seekordse õpirännde toimus Burduris, eesmärgiks oli tähelepanu pööramine järvede reostusele, puhastamisele ning järvede seisukordadele Euroopas. Projektis osalesid Türgi, Poola, Prantsusmaa, Hispaania ja Eesti noored. 8- päevase õpirände jooksul sai tehtud erinevaid grupitöid, tutvutud osalevate riikide kultuuriga, külastasime Burduri linnavalitsust ja koole ning tutvusime kohalike vaatamisväärsustega.