Rein Albri loeng "Pilguheit merekultuuri: meremeeste ristimisest ekvaatoril" 10. oktoober jaanika

11.–18. oktoobrini toimub traditsiooniline täiskasvanud õppija nädal (TÕN), mida koordineerib ETKA Andras koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga. TÕNi raames toimub erinevates Eestimaa paigus arvukalt täiskasvanuharidust populariseerivaid ning õppimisvõimalusi tutvustavaid tegevusi, nii ka meil, Eesti Merekoolis. Sellel aastal jutustab meie merekultuuri õpetaja Rein Albri kõikidele huvilistele meremeeste vanadest kommetest, mis pärit kaugetest aegadest. Olete oodatud!

NB! Palun eelnevalt üritusele registreeruda!

NB! Palun eelnevalt üritusele registreeruda!